Casa Pegorini Villa
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Deze gesitueerde in Foz do Iguaçu Casa Pegorini Villa Foz do Iguaçu heeft een zwembad voor de ontspanning van de gasten en ligt binnen 2 km afstand van het Iguaçu Nationaal Park. Dit vakantiehuis heeft een terras en ligt op 25 minuten loopafstand van de Drievoudige Grens.
De villa biedt een welgelegen locatie op afstand van 2,1 km van het Hito Tres Fronteras, terwijl natuurlijke bezienswaardigheden zoals het Blue Park 2,2 km verder liggen. In de omgeving vind je winkelgelegenheden zoals het Shopping Catuaí Palladium, binnen 10 minuten met de auto.
De woning heeft een badkamer, voorzien van een bidet en een douche. Een haardroger en handdoeken staan ook tot je beschikking.
Casa Pegorini Villa biedt een complete keuken met een koelkast, een oven en keukengerei. Dubai Pizzaria, waar een breed scala aan maaltijden wordt geserveerd, ligt op 500 meter hier vandaan. 320 Pto final Interbairros busstation bevindt zich binnen een paar straten van de gesitueerde in Foz do Iguaçu Casa Pegorini Villa en biedt vervoersmogelijkheden in de omgeving.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Biedt Casa Pegorini Villa een draadloze internetverbinding?
Ja, Casa Pegorini Villa biedt WiFi aan. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Casa Pegorini Villa?
Casa Pegorini Villa beschikt over een complete keuken met een koelkast, een oven en keukengerei. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar Casa Pegorini Villa mee te nemen?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Casa Pegorini Villa verblijven. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in het vakantiehuis?
Tijdens je verblijf in het vakantiehuis moet je zeker de belangrijkste bezienswaardigheden van Foz do Iguaçu verkennen, waaronder het Iguaçu Nationaal Park (2 km), het Hito Tres Fronteras (2,1 km) en de Drievoudige Grens, die in 5 minuten rijden te bereiken zijn.